20:33

TOP 5 - ROLA WAZELINY


Wazelina to uniwersalny produkt, który powinien znajdować się w każdej kosmetyczce. Warto wiedzieć, że ten produkt nie wchłania się przez skórę, dlatego nie powoduje żadnych podrażnień ani uczuleń. Pozostaje na skórze, tworząc warstwę ochronną dzięki czemu możemy z powodzeniem wykorzystywać ją do wielu zabiegów kosmetycznych. Dziś chciałabym Wam przedstawić kilka zastosowań tego produktu : 

1. PRZEDŁUŻA TRWAŁOŚĆ PERFUM - posmarujcie wazeliną miejsca, na które zamierzacie rozpylić perfum np. nadgarski. Wazelina nie tylko sprawia, że nasze perfumy utrzymują się dłużej, również dzięki niej niektóre perfumy staną się intensywniejsze. 

2. RATUNEK NA SUCHE ŁOKCIE I PIĘTY - tutaj ważna jest systematyczność. Codziennie smaruj wazeliną suche miejsca na ciele, a regularne stosowanie przyniese efekty już po kilku dniach. Na suche pięty możesz również nałożyć grubą wartwę wazeliny i założyć skarpetki. Rano będziesz się cieszyć gładkimi piętami. 

3. DOMOWY PEELINGU DO UST - odrobinę waleziny wymieszaj z cukrem i nałóz na usta delikatnie je masując przez minutę. Dzięki temu Twoje usta staną się gładkie.

4. ZABEZPIECZENIE SKÓREK WOKÓŁ PAZNOKCI - oskubane i obgryzione skórki codziennie smaruj wazeliną - skóra będzie delikatna i miękka. Dodatkowo prze malowaniem paznokci możesz nałożyć ją na skórę wokół paznokci - dzięki temu, jeśli wyjedziesz przypadkiem lakierem poza paznokieć, bez problemu usuniesz jego nadmiar. 

5. BALSAM DO UST - wazalina nakładana na usta sprawi, że usta staną się miekkie i nawilżone. Sprawdzi się na każdą pogodę.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz komentarz :) Postaram się odwdzięczyć tym samym!

Copyright © 2016 COSMETIC INNOCENT , Blogger