18:44

LOREAL - LAKIER ŻELOWY


Bardzo lubię kosmetyki firmy L'oreal i wybierając odpowiedni lakier do paznokci na studniówkę wiedziałam, że ta firma mnie nie zawiedzie. W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam produkt, który z pewnością zasługuje na miano ulubieńca każdej kobiety. 

LAKIER ŻELOWY FIRMY L'OREAL EXTRAORDINAIRE GEL-LACQUE :

OPAKOWANIE - lakier zamknięto w ładnej, przeźroczystej buteleczce, o pojemności 11,7ml - jest to na prawdę dużo jak na lakier do paznokci.

KOLOR - numer 711 o nazwie ready to shine? Lakier jest w odcieniu krwistej czerwieni, o wysokim połysku. 

APLIKATOR - pędzelek jest poręczny, dobrze się sprawdza przy malowaniu - nie jest za duży ani za mały. 

KONSYSTENCJA - lakier posiada niezwykle gęstą i trwałą konsystencję, którą przyjemnie się nakłada. Już za pierwszym pociągnięciem daje pełne krycie. Jeśli chcecie wzmocnić jego efekt polecam nałożyć drugą warstwę. 

TRWAŁOŚĆ - producent zapewnia, że lakier na naszych paznokciach wytrzyma 10 dni w nienagannym stanie. Paznokcie malowałam 5 dni temu i na chwilę obecną widzę jego niewielkie ubytki przy samych końcach paznokcia, jednak jest to prawie niezauważalne. Być może jest to spowodowane ich kształtem, ale zauważyłam, że gdy używam czerwonych lakierów bardzo często tak mi się robi. 

ZAPACH - nie jest uciążliwy jak na typowy lakier i nie roznosi się. 

MALOWANIE - sam proces malowania paznokci jest szybki i przyjemny. Dzięki jego żelowej formule lakier szybko wysycha. Wystarczy kilka minut, aby cieszyć się pięknymi paznokciami. 

DOSTĘPNOŚĆ - niestety szafy L'oreal w Rossmanie i Hebe są ubogie w większość produktów, dlatego powiem Wam szczerze, że nie wiem, czy można go tam znaleźć. Swój lakier zamówiłam ze strony KOSMETYKI Z AMERYKI (po kliknięcu zostaniecie od razu przekierowane na stronę z tym produktem) i zapłaciłam za niego niecałe 7 zł, świetna okazja! 

Ten produkt trafił do moich ulubieńców za przepiękny kolor, trwałość oraz efekt jaki pozostawia na paznokciach. Z pewnością sprawdzi się do noszenia na codzień jak i na większe okazje. :) 
4 komentarze:

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz komentarz :) Postaram się odwdzięczyć tym samym!

Copyright © 2016 COSMETIC INNOCENT , Blogger